Pracovní nabídky
Skladník/ce do skladu s autodíly - Strančice

Praha, Středočeský kraj
Hlavní pracovní poměr
  • 22 000 - 32 000 Kč
  • Týdenní zálohy
  • Stravenky 100 Kč
  • Svozový autobus z Prahy
  • Možnost ubytování
22 000 - 32 000 Kč

Pro největšího dodavatele autodílů, autodoplňků a autopotřeb na českém trhu aktuálně hledáme nové zaměstnance na zajištění plynulého chodu skladu.

Náplň práce:

  • příjem objednávek se skenerem, zaskladnění, vyskladnění, manipulace se zbožím
  • pracovní doba PO – PÁ 8 hodin ranní a odpolední nebo STÁLÁ NOČNÍ SMĚNA

Požadujeme:

  • věk minimálně 18 let
  • fyzická zdatnost
  • čistý trestní rejstřík
  • čeština slovem i písmem
  • zkušenosti s pickováním výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:

  • mzda 22 000 Kč + 6 000 Kč pohyblivá složka mzdy – po zaškolení až 32 000 Kč
  • možnost týdenních záloh
  • stravenky 100 Kč / směna
  • svozový autobus z Prahy od metra Roztyly, IP Pavlova a Smíchov zdarma
  • zaučení na pracovišti
  • nástup možný ihned
  • možnost ubytování
crossmenu