Podpora a často kladené otázky

Chcete se na něco zeptat? Prozkoumejte naši sekci s nejčastějšími otázkami a odpověďmi. Zajímá vás něco jiného? Neváhejte se nám ozvat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Na co se nás ptáte

Často kladené otázky

Pracovní agentura funguje jako prostředník. Člověk, který shání zaměstnání, se u ní zaregistruje a pokud pro něj agentura najde odpovídající uplatnění, pošle jej pracovat do konkrétní firmy. Pracovní smlouvu však zaměstnanec uzavírá s agenturou práce – firma si totiž pracovníka v podstatě pronajímá.

Agentura nemá právo strhávat vám část mzdy nebo si nechat platit za zprostředkování zaměstnání. Lišit by se nemělo ani rozvržení pracovní doby nebo přestávek. Stejné nároky platí, i pokud jde o dovolenou: minimálně čtyři týdny ročně. Případně ještě týden navíc, jestliže to má firma dohodnuto v kolektivní smlouvě. Znamená to tedy, že agenturní zaměstnanec má stejné podmínky v práci, jako zaměstnanec kmenový.

Nabízíme práci po celé České republice. Osobně i po telefonu vám ochotně sdělíme, jaké máme aktuální pracovní příležitosti a pozveme vás na pohovor, kde vám řekneme všechny požadavky i nabídku pracovního místa.

Nejvíce pracovních pozic nabízíme v oblasti skladu a distribuce (skladový a manipulační personál v logistických centrech), výroby (skladový a manipulační personál v logistických centrech) a administrativy (asistentské, účetní, operátorské pozice, zajištění recepce a administrativní výpomoc).

  • Zajištění ubytování / příspěvek na ubytování
  • Možnost čerpání týdenních záloh
  • Příspěvek na údržbu pracovního oblečení
  • Příspěvek na stravování / stravenky / stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatek za odpolední směnu / za práci přesčas / za práci ve svátek / za práci v noci / za práci o víkendu
  • Svozové autobusy zdarma / příspěvek na dopravu
  • Náborový příspěvek
  • Firemní akce
  • Možnost plánování směn

Ano, ubytování jsme schopni zajistit na zaměstnanecké ubytovně v Praze a ve Valašském Meziříčí.

Při zájmu o jakoukoliv volnou pracovní nabídku nám neváhejte zavolat, nebo poslat email. Na základě toho vás bude kontaktovat personální oddělení, které si s vámi dohodne schůzku na konkrétní den a čas. Tento termín je závazný. Pokud tedy víte, že se na pohovor nebudete moci z jakéhokoliv důvodu dostavit, je dobré se co nejdříve omluvit, aby tento termín mohl být nabídnut jinému uchazeči.

Ano, v nabídce máme jak stálé pracovní poměry, tak i nabídku krátkodobých brigád.

Našim pracovníkům platíme mzdy a odvody v termínu a dle platné legislativy. Výplatní termín je 20. dne v měsíci.

Mnoho lidí při změně či delší době bez zaměstnání potřebuje finanční výpomoc v období mezi započetím pracovního poměru a výplatním termínem. V tomto případě může zaměstnanec požádat zaměstnavatele o zálohu ze mzdy, aby mohl případnou finanční tíseň přečkat v pořádku a bez obav z nedostatku financí. Zálohy jsou jedním z benefitů a poskytujeme je jednou týdně pro nové zaměstnance. Pro zaměstnance dlouhodobé je záloha možná jednou měsíčně. O zálohu je nutné si požádat, a to vždy ve předem stanoveném termínu.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář
Pozadí
crossmenu