Pro uchazeče, kteří chtějí mít fajn práci

Najděte si práci nebo brigádu, která vás bude opravdu bavit. Obraťte se při jejím hledání na nás. Zjistěte, jak proces náboru probíhá a co můžete očekávat.

Benefit

Jsme ryze česká firma

Benefity

Jednáme s vámi fér a narovinu

Benefity

Výplatu obdržíte ve stanoveném termínu

Benefity

Nabízíme pracovní poměry na dobu neurčitou

Benefity

Pracovat můžete na IČO, DPP, DPČ nebo HPP

V čem je Fajn práce jiná

Proč se při hledání práce obrátit na nás?

Pomůžeme vám najít fajn práci, stejně jako již stovkám lidí před vámi. Jsme významným zaměstnavatelem na českém trhu a pro nezaměstnané a absolventy nabízíme skvělou možnost pro získání praxe pro další uplatnění. Samozřejmostí je pravidelná výplata mzdy v termínu s možností čerpání týdenních záloh.

Uchazeči
Pro uchazeče
Poznejte nás blíž

Jak to u nás funguje

Zajímá vás, co přesně vás na cestě k vaší fajn práci čeká?

  1. Vyberete si z dostupných nabídek tu, která vás zaujala.
  2. Odpovíte na nabídku a přiložíte životopis.
  3. Kontaktuje vás naše personální oddělení a domluvíte se na schůzce.
  4. Na schůzce se dozvíte veškeré detaily o pracovní pozici i to, zda jste byli vybráni (přihlížíme nejen ke zkušenostem, ale i k místu vašeho bydliště).
Více než 500 spokojených spolupracovníků

Co o nás říkají lidé, kterým jsme pomohli najít fajn práci

Jana

Kontrola kvality

Pod touto agenturou pracuji už skoro rok. A jsem spokojena. Ze začátku jsem se bála, jelikož je to agentura. Ale překvapil mě přístup a jednání.

Tomáš

Sklad s elektronikou

Vše funguje jak má. Výplata chodí na účet a vždy včas. Práci mi sehnali hned a dobrou ve firmě v Říčanech. Tak to ani nemam daleko . Jsem se vším spokojený.

Pepa

Koordinátor, sklad se sportovním oblečením

Oceňuji profesionální, vstřícný a lidský přístup. Skvělá spolupráce, výborná komunikace. Veškeré informace jsou kompletní a bez překvapení. Vše co slíbí dodrží, mohu jen doporučit.

Lucka

HPP, sklad s autodíly

S agenturou spolupracuji již několik let, nikdy nebyl žádný závažný problém. Výplata včas, soc a zdrav placeno jak má být. V případě neočekávané situace vždy vstřícná domluva a snaha mi pomoci. Za mě super!

Petr

DPČ, tiskárny

Jediná agentura, kterou bych po mých zkušenostech s agenturami vřele doporučil. Férový přístup, příjemný a trpělivý personál. Vstřícný přístup, možnost plánování směn, žádný nátlak. Záleží na mě, kolik směn si naplánuji a kolik si chci vydělat.
crossmenu